O nas

Andbar-projektowanie-stron

Kim jesteśmy?

Czytaj więcej: O nas

Rozwój firmy

powierz nam swoj rozwoj

Postaw na doświadczenie, powierz profesjonalistom rozwój swojej firmy.

Czytaj więcej: Rozwój firmy

Tłumaczenie

tlumaczenie

Tłumaczenie artykułów oraz stron www.

Czytaj więcej: Tłumaczenie

Copywriter

fotolia 4697231

Copywriting - pisanie i redagowanie tekstów.

Czytaj więcej: Copywriter

Mailing

mailing

Kosztowne kampanie reklamowe nie zawsze przynoszą oczekiwany skutek, a przede wszystkim wymagają znacznych nakładów finansowych. Na szczęście Internet, a dokładnie rzecz ujmując komunikacja internetowa, pozwala na posługiwanie się znacznie tańszymi narzędziami o wysokiej skuteczności. Obecnie niemal każda osoba posiada przynajmniej jeden adres e-mail, co sprawia, że wiadomość e-mail to idealny sposób na dotarcie do dużego grona odbiorców.

Proponujemy Państwu proste i sprawdzone rozwiązania – narzędzia do wysyłki mailingu masowego i newslettera. Dostępne są różne formy reklamy w Internecie, ale e-mail marketing pozostaje najskuteczniejszym rozwiązaniem, który na dodatek nie wymaga dysponowania dużym budżetem. Pozwala na pozyskanie nowych klientów i zachowanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami poprzez dostarczanie informacji o promocjach i nowościach w ofercie. Realizujemy kampanie mailingowe będące częścią większej strategii marketingowej, jak i kampanie stanowiące wyłączną strategię marketingową. W zależności od sytuacji dostosowujemy plan działań do indywidualnych koncepcji i oczekiwań klientów. Oferujemy tzw. mailing targetowany, co oznacza, że wiadomości e-mail są skierowane do wyselekcjonowanej grupy konsumentów, która potencjalnie może być zainteresowana danym produktem lub usługą. Przeprowadzona w ten sposób akcja mailingu marketingowego jest o wiele skuteczniejsza niż wysyłanie wiadomości do przypadkowej grupy odbiorców.

Każda kampania mailingowa jest monitorowana, a dostarczane raporty pozwalają na analizę jej efektywności. Koncentracja działań wyłącznie na pozyskaniu klienta przynosi efekt krótkotrwały, dlatego bardzo ważne jest podtrzymywanie nawiązanych relacji. Newsletter stanowi doskonałe narzędzie kontaktu z klientami. Oferujemy możliwość tworzenia newsletterów personalizowanych, które dają odbiorcom poczucie, że przekazywane informacje są kierowane wyłącznie do nich, a to wzmacnia lojalność wobec firmy lub marki. Przygotowujemy  również newslettery o charakterze perswazyjnym.

Według badań Stowarzyszenia Marketingu Bezpośredniego, każdy dolar wydany na e-mail marketing, w przypadku dobrze opracowanej kampanii, może przynieść nawet 43 dolary zysku! Zacznij zarabiać już dziś – skorzystaj z mailingu!

Joomla, Wordpress...

joomla wordpress

Solidne systemy zarządzania treścią, zarówno dla małych firm jak i dużych skomplikowanych portali.

Czytaj więcej: CMS

Moodle

moodle

Oprogramowanie do tworzenia kursów i szkoleń prowadzonych przez Internet.

Czytaj więcej: Moodle

Prestashop

prestashop

Sklepy internetowe.
Sprawdz solidne i bezpieczne rozwiązania!

Czytaj więcej: Prestashop

Sugar CRM

SugarCRM

Optymalizacja czasu pracy Państwa pracowników jest w zasięgu ręki.
Systemy CRM dla  Firm.

Czytaj więcej: Sugar CRM