O nas

Andbar-projektowanie-stron

Kim jesteśmy?

Czytaj więcej: O nas

Rozwój firmy

powierz nam swoj rozwoj

Postaw na doświadczenie, powierz profesjonalistom rozwój swojej firmy.

Czytaj więcej: Rozwój firmy

Tłumaczenie

tlumaczenie

Tłumaczenie artykułów oraz stron www.

Czytaj więcej: Tłumaczenie

Copywriter

fotolia 4697231

Copywriting - pisanie i redagowanie tekstów.

Czytaj więcej: Copywriter

Rozwiązania mobilne

"Przyszłość należy do mobilnego internetu" – Sergeya Brina - jeden z założycieli Google.graf montekristo091000016Stosunkowo niedawno strony www stały się nieodzownym elementem marketingu każdej szanującej się firmy. Następnym krokiem, czy tego ktoś chce czy jest przejście do mobilnej strefy internetu. W dobie ciągle rozwijających się telefonów komurkowych, smartfonów z bardzo tanim dostępem do internetu oraz modnych Ipadów, coraz więcej firm decyduje się na przejście do tej strefy.
Tak jak pare lat temu, przewage nad konkurencją zyskiwały firmy, które posiadały strone www, tak teraz witryna dobrze dostosowana do telefonów komurkowych daje ogromne profity.

Dlaczeg to takie istotne?
- klient chcacy skorzystać z pewnych usług, nie zawsze musi mieć dostęp do komputera, czy to przenośnego czy stacjonarnego
- wyszukując daną usługe w internecie korzysta ze stron przystosowanych do używanego przezniego urządzenia (np. smatfona)
- witryny nieprzystosowane, wyświetlaja stronę w rozdzielczościach dla komputerów stacjonarnych i nooteboków, są one zbyt duże dla mobilnych urządzeń. Co za tym idzie nawigacja i poruszanie się po stronie są bardzo uciążliwe.
- dodać do tego należy dłuższy czas ładowania się plików oraz zwiększone wykorzystanie transferu przez potencjalnego klienta. Strona dostosowana do telefów komurkowych jest skompresowana, pozbawiona zbędnych elementów graficznych, zbyt dużych zdjęć oraz poddawana innym zabiegą, które przyspieszą ładowanie się witryny i zmiejszą ilość transferu potrzebnego do otwarcia poszczególnych podstron.
- mobilny internauta poszukuje innych informacji niż użytkownick komputera stacjonarnego. Przeważnei są to dane firmy, adres, informacje lub inne rzeczy w zależności od branży. Często trzeba zmodyfikować treść, kolejność wyświetlania się zakładek, tak aby była dostosowana do mobilnego internauty.
- 40 milionów - na tyle szacuje się ilość telefonów komórkowych w Polsce, większość z nich ma dostęp do internetu. To Państwa potencjalni klienci.
- Spośród wszystkich stron www dostępnych w sieci, w zdecydowanej większości klienci używający mobilnych urządzeń wybierają strony przystosowane do nich. Prosze pomyśleć jaka przewagę daje to nad konkurencją
- Ten rynek rozwija się zbyt dynamicznie aby w nim nie zaintnieć. W ostatnim roku ilość wyprodukowanych smatfonów oraz tabletów przekroczyła ilość wyprodykowanych komputerów PC i notebooków!
-     Jak wynika z badania Consumer Connection System* już prawie co piąty Polak korzysta z Internetu za pomocą urządzenia mobilnego.


iqoncept110100046Powyższe argumenty jasno pokazują jak bardzo istotne jest tego typu rozwiązanie.

Z naszej strony oferujemy Państwu:

1) Stworzenie nowej lub przystosowanie istniejącej strony do rozwiązań mobilnych.
2) Optymalizacje kodu oraz wyświetlania się witryny
3)


* Badanie na zlecenie grupy Aegis Media, przeprowadzonego w Polsce przez instytut badawczy Ipsos Polska na próbie reprezentatywnej dla populacji w wieku 15-64 lat w listopadzie i grudniu 2010 roku

Joomla, Wordpress...

joomla wordpress

Solidne systemy zarządzania treścią, zarówno dla małych firm jak i dużych skomplikowanych portali.

Czytaj więcej: CMS

Moodle

moodle

Oprogramowanie do tworzenia kursów i szkoleń prowadzonych przez Internet.

Czytaj więcej: Moodle

Prestashop

prestashop

Sklepy internetowe.
Sprawdz solidne i bezpieczne rozwiązania!

Czytaj więcej: Prestashop

Sugar CRM

SugarCRM

Optymalizacja czasu pracy Państwa pracowników jest w zasięgu ręki.
Systemy CRM dla  Firm.

Czytaj więcej: Sugar CRM