O nas

Andbar-projektowanie-stron

Kim jesteśmy?

Czytaj więcej: O nas

Rozwój firmy

powierz nam swoj rozwoj

Postaw na doświadczenie, powierz profesjonalistom rozwój swojej firmy.

Czytaj więcej: Rozwój firmy

Tłumaczenie

tlumaczenie

Tłumaczenie artykułów oraz stron www.

Czytaj więcej: Tłumaczenie

Copywriter

fotolia 4697231

Copywriting - pisanie i redagowanie tekstów.

Czytaj więcej: Copywriter

 

W naszych projektach wdrażamy systemy CMS oparte na open source (w zależności od zastosowań są to między innymi Joomla, Drupal, Wordpress).  Dzięki CMS (Content Management System) klient może sam edytować swój serwis – nie jest tu potrzebna znajomość programowania. Intuicyjny panel pozwala na samodzielne dodawanie nowych podstron, aktualizację treści, umieszczanie na stronie aktualności – wszystko to bez generowania dodatkowych kosztów.

Nieustanne aktualizacje
Dlaczego korzystamy z open source zamiast oferować rozwiązania dedykowane? Specyfiką otwartego oprogramowania jest to, że pracują nad nim tysiące programistów z całego świata, nieustannie rozwijając je i ulepszając, ale także dbając o bezpieczeństwo oprogramowania. Dzięki temu systemy CMS oparte na Wordpress czy Joomli są nie tylko tańsze od rozwiązań dedykowanych, ale też bezpieczniejsze i bardziej funkcjonalne.

Modyfikacje w dowolnym momencie
Wykorzystanie open source gwarantuje nam także, że bez względu na to, komu powierzymy modyfikację strony w przyszłości, będziemy mieć możliwość wprowadzenia zmian. Przy rozwiązaniach dedykowanych, stworzonych od zera przez zespół programistów, modyfikacje wprowadzać mogą tylko programiści, którzy znają od podszewki dany system, bo sami go stworzyli. To ważne, bo dzięki open source nie jesteśmy przywiązani do jednej firmy czy agencji, która projektuje strony i możemy w dowolnym momencie zlecić wprowadzanie zmian na naszej stronie komuś innemu.

Bezpieczeństwo
Z otwartego oprogramowania korzystają między innymi takie marki jak NVidia, Intel, Fujifilm czy Forbes. Open source wykorzystano także przy tworzeniu strony internetowej globalnego dostawcy programów antywirusowych, firmy Eset – to najlepszy dowód, że te rozwiązania są bezpieczne.

Dołącz do najlepszych i stwórz swoją stronę w oparciu o Joomlę, Drupal czy Wordpress. Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły.

Joomla, Wordpress...

joomla wordpress

Solidne systemy zarządzania treścią, zarówno dla małych firm jak i dużych skomplikowanych portali.

Czytaj więcej: CMS

Moodle

moodle

Oprogramowanie do tworzenia kursów i szkoleń prowadzonych przez Internet.

Czytaj więcej: Moodle

Prestashop

prestashop

Sklepy internetowe.
Sprawdz solidne i bezpieczne rozwiązania!

Czytaj więcej: Prestashop

Sugar CRM

SugarCRM

Optymalizacja czasu pracy Państwa pracowników jest w zasięgu ręki.
Systemy CRM dla  Firm.

Czytaj więcej: Sugar CRM